EVL

Parmaklarınızın ucunda huzur

3 İmplant Profilleri

Protez kullanıcı dostu ve biyolojik bütünlüğü

EVL® İmplant Sistemi, protez manipülasyonlarının kullanım kolaylığı ve biyolojik alanın zamansal yerleşimini optimize etmek için tasarlanmıştır.

Supresrestal konumlandırma önerilen implantlar, kullanım evreleri sırasında görünürlük ve erişilebilirliği kolaylaştırır. İmplantlar, peri-implant muko-bandını yerleştirme gününden itibaren stabilize etmek için pürüzsüz bir yaka ile donatılmıştır.

Her klinik durumunu etkili bir şekilde tedavi edin

EVL® S

EVL® S, çok yönlülük ile karakterize edilen bir implanttır. Silindirik şekli sayesinde, döşeme protokolü kemik yoğunluğu ne olursa olsun kolayca tekrarlanabilir. EVL® implantları, 18 yıldan uzun süren başarılı bir klinik takipten faydalanır.

EVL® K

EVL® K, her durumda kullanılabilecek kök şeklinde bir implanttır. Profili ona yüksek bir birincil stabilite verir. Özellikle düşük yoğunluklu kemiklerde ve yakınsak köklerle interkalar implantasyon durumunda etkili olacaktır.

EVL® C

EVL® C, MULTI-Pillar tipi prostetik bağlantıya sahip tek parçalı bir implanttır. Bu implant özellikle çoklu vidalı restorasyonlar için endikedir. Mandibular kemerlerdeki derhal yüklenme durumlarında özellikle etkili olacaktır.

Basit ve tekrarlanabilir protokoller

Ergonomik paketleme

EVL® K, EVL® S ve EVL® C implantları, çap ve uzunluklarına uyarlanmış tek kullanımlık terminal matkaplarıyla birlikte verilir. EVL® K & EVL® S implant ambalajı ayrıca yerleştirmeyi kolaylaştıran önceden monte edilmiş bir iyileştirme vidası içerir. EVL® C implantı iyileştirme kapağıyla birlikte gelir.

EVL® cerrahi kiti kompakt ve eksiksiz

Ergonomik olarak, EVL® Cerrahi Kiti, EVL® serisinin implantlarının kurulumuna izin verir. Her bir matkap çapına özgü tüm durdurmaların yanı sıra ilk ve ara matkapları içerir. Bunlar, kontra-açısına doğrudan tutmayı sağlayan çıkarılabilir bir destek üzerinde gruplanmıştır.