Dar implant

İmplant 3.0, kesici alet sektörünün küçük alanlarının restorasyonuna yönelik, Ø 3.0 mm’lik “2 parçalı” bir diş implantıdır. İmplant, sınırlı alana rağmen peri-implant dokusunun gelişimini optimize etmek için tasarlanmıştır.

In-Kone® ile aynı prensibe göre tasarlanan, omzun önerilen kızılötesi konumlandırması, implantın kemik kıvrılmasını teşvik eder. Diğer yandan, dar ve dirençli protez bileşenler, belirtilen bölgenin estetik gereksinimlerini karşılayan kalın bir koruyucu mukozal contanın oluşumuna izin verir.

Acti-Lock® Kavramı

3.0 implant, protez bileşenlerinin ağızda transfixasyon vidaları olmadan kalıcı olarak sabitlenmesini sağlayan yenilikçi bir konsept olan Acti-Lock® Concept ile donatılmıştır. Bu kilitleme sistemi geleneksel mekanikte kanıtlanmış bir prensibe dayanmaktadır ve uygulaması şu anda dental implantolojide benzersizdir. Abutmentler “aktivatör” olarak da adlandırılan bir aktivasyon anahtarı sayesinde hasta için herhangi bir şok olmadan basit ve hızlı bir şekilde “etkinleştirilir”. Etkinleştirilen bileşenlerin, hasta için daima aynı kolaylık ve rahatlıkla bir çıkarıcı kullanarak herhangi bir zamanda kilidi açılabilir ve çıkarılabilir.

Global D - L'implant 3.0

Global D - VisioPoint _ L'implant 3.0

  • İmplant mevcut ULTIMATE cerrahi kiti ile birlikte kullanılabilir. Alternatif olarak, özel seçim kitiyle birlikte kullanılabilir ve kullanıcıların özgürce seçim yapmasını sağlar.